KURUMSAL

2006 Yılında Fatsa’ da kurularak faaliyet gösteren Yazıcı İnşaat olarak, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmaktan onur duyuyoruz. Ordu’ nun incisi Fatsa’ da en yaşanabilir mevkilerde inşaa ettiğimiz projelerle siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet veriyoruz, vermek istiyoruz.

Üstlendiğimiz projelerdeki en büyük hassasiyetimiz söz verdiğimiz tarihte projeleri bitirmek olmuştur.

MİSYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimizin yaşam kalitesini arttıracak, teknolojik modern tasarımlar inşa ederek yaşanabilir, huzurlu ortamlar oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak inşaat sektöründe saygın bir kültüre sahip firma yaratmak ve inşaat sektöründeki yerimizi daima ileri taşımaktır.

DEĞERLERİMİZ

KURUMSALLIK

Şirketimiz inşaat sektörüne ait temel ilkeler doğrultusunda, profesyonel bir ekip ve kaliteli ürün yelpazesiyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

UZMANLIK

İnşaat projelerimizi, temelden anahtar teslimine kadar herbir farklı bölümde uzman kişi ve kurumları tercih ederek, kaliteyi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI

Projeler ortaya çıkarken anlayış ve hoşgörüden hiç ödün vermeden, hem insana hem de doğaya olan saygımızı her zaman ilk planda tutmamız en temel prensiplerimizdendir.